Kvalita má budoucnost

Šikmé i ploché střechy všech typů

pro novostavby i rekonstruované budovy

slider

Střechy, střešní krytiny Zlín

Zabýváme se stavbou šikmých (krovy, krovy ocelové, vazníkové konstrukce) a plochých (dřevěné konstrukce - trámové a bednění, ocelové montované systémy) střech všech typů, nosných konstrukcí na novostavbách a při rekonstrukcích budov a staveb. Současně provádíme veškeré práce pro obložení podkrovních prostor ze sádrokartonů a palubek. Pro stavbu střechy používáme kvalitní materiál od renomovaných výrobců.

Nabízíme realizace střech ve Zlíně a okolí. Disponujeme profesionálními pracovníky v oboru tesař, pokrývač a klempíř pro provádění střešních systémů. Naši pracovníci také zajistí dodávky a montáže izolatérských prací pro hydroizolace střech, tepelné izolace při zateplování podkrovních prostor a střešních konstrukcí.

V rámci rekonstrukcí střech provádíme i stavební práce jako je bourání zdiva, štítů, komínů, podezdívek atd. včetně likvidace stavebních sutí, vyzdívky nových podezdívek včetně železobetonových věnců pod pozednice, vyzdívky nových nosných zdí a štítů a komínových těles.

 

Nabízíme střešní krytiny:

  • tvrdé krytiny - tašky pálené, betonové, břidlice, vlákno-cementové šablony,
  • povlakové krytiny - živičné pásy, folie,
  • asfaltové šindele,
  • plechové krytiny - profilované krytiny imitující tašky, falcovaná krytina, trapézové plechy,
  • vlnovky - vlákno-cementové, prolisované asfaltové,
  • polykarbonátové krytiny.

 

Realizujeme střechy ve Zlíně a okolí na rodinných domech, bytových domech a průmyslových objektech. Dodáváme střechy pro veřejné stavby či stavby občanské vybavenosti, jako jsou sportoviště, kulturní domy, knihovny, obecní úřady, hotely apod., a to včetně historických budov.

Poptavka

STŘECHY KMB spol s. r. o

Objízdná 1878

765 02 OTROKOVICE

mobil:

+420 606 700 819

tel./fax:

+420 577 512 293

e-mail:

realizace@strechykmb.cz

Nezávazná poptávka

zdarma

ibf

Dánská

betonová taška IBF,

jsme výhradním distributorem pro ČR.

Komínové systémy IBF